EIVA Buitenlamp met 1,5m textiel kabel, roos en waterdichte IP65 fitting
Heb je een project in gedachten? Deel je idee met ons!
Vraag een gratis persoonlijk adviesgesprek aan.
-
Depuis 2012, nous avons éclairé plus d'un million de maisons dans le monde.
-
Wij verzenden meer dan 50 bestellingen per dag in België.
-
99% van onze klanten is tevreden met hun aankopen. En als je ondersteuning nodig hebt, zijn we er altijd voor je.
-
Heb je hulp nodig? Neem contact met ons op via +3225864516 ou par e-mail of klantenservice.be@creative-cables.com
Beschrijving
Een minimalistische ophanging voor iedereen die zijn buitenruimte een nieuw licht wil geven!
Bent u op zoek naar een oplossing om uw balkon te verlichten? Of wilt u een buitenlamp voor in uw tuin? Met de ophangingen van EIVA kunt u eindelijk het uitzicht van uw buitenruimte veranderen met de zekerheid van een product dat in Italië is gemaakt en volledig waterdicht is.
Deze eenvoudige hanglamp voor daglicht is gemaakt met de EIVA-lijn fitting en roos: componenten van hoge kwaliteit met beschermingsgraad IP65, bestand tegen water en regen, volledig ontworpen, ontwikkeld en gepatenteerd door Creative-Cables.
De soft touch siliconen afwerking en bijpassende kabel zijn perfect voor het creëren van een eigentijds design in uw buitenruimtes, het verlichten van pergola's, gazebo's en grote buitentafels: kies de versie die het beste bij uw stijl past en voeg uw schaduw toe!
Deze kroonluchter is klaar om te installeren en is compatibel met alle 200 LED-lampen die in ons assortiment beschikbaar zijn.
ATTENTIE: De EIVA fitting is uitsluitend ontworpen voor glazen LED lampen en is getest op compatibiliteit met A60, ST64, G95 en G125 vormen die IP65 bescherming garanderen.
Het bereik van compatibiliteit wordt uitgebreid en wordt momenteel getest.
Alle lampen van Creative-Cables worden ontworpen, gefabriceerd en geassembleerd in Italië en worden getest en CE gecertificeerd volgens de strengste voorschriften door onafhankelijke laboratoria: nog een reden om te kiezen voor de kwaliteit van Creative-Cables.
Productgegevens
De kabel wordt verkocht per lopende meter, meerdere meters worden in één stuk van de bestelde lengte verzonden. De maximale lengte die per rol kan worden besteld is 50 lopende meters.
Als u andere lengtes nodig heeft dan de standaard lengtes, neem dan contact op met onze klantenservice.
Basis | E27 |
---|---|
Mood | Colorful Modern |
Lampenkap | Voor lampenkap |
Materiaal | Silicone |
Land van oorsprong | 3500°K |
Lichtbron | Geen |
Smart | Geen |
Systeem | EIVA |
Veiligheidsindex | IP65 |
Aantal lichtpunten | 1 |
Kamer | Exterieur |
Buitenophanging bestaande uit:
150 cm neopreenkabel 2x1,00 voor gebruik buitenshuis IP65 in de gekozen kleur
1 siliconenrozet IP65 soft touch in de gekozen afwerking
1 EIVA E27 IP65 schroefdraadcontactdoos met dubbele ring
Attentie! Lamp NIET inbegrepen
Gemaakt in Italië
De kabel wordt verkocht per lopende meter, meerdere meters worden in één stuk van de bestelde lengte verzonden. De maximale lengte die per rol kan worden besteld is 50 lopende meters.
Als u andere lengtes nodig heeft dan de standaard lengtes, neem dan contact op met onze klantenservice.
Basis | E27 |
---|---|
Mood | Colorful Modern |
Lampenkap | Voor lampenkap |
Materiaal | Silicone |
Land van oorsprong | 3500°K |
Lichtbron | Geen |
Smart | Geen |
Systeem | EIVA |
Veiligheidsindex | IP65 |
Aantal lichtpunten | 1 |
Kamer | Exterieur |
Hoe lang duurt het om mijn bestelling klaar te maken?
Wij verwerken bestellingen zorgvuldig in ons centrale magazijn in Italië en streven ernaar deze binnen 48 tot 72 uur te verzenden. Voor bestellingen inclusief op maat gemaakte producten uit onze 'Configurator'-sectie, dient u rekening te houden met een iets langere verzendtermijn.
- Naam :
- Omschrijving
Klik hier om meer details te krijgen