Campana XL tweekleurige lampenkap van keramiek, Materia collectie - Made in Italy
Heb je een project in gedachten? Deel je idee met ons!
Vraag een gratis persoonlijk adviesgesprek aan.
-
Depuis 2012, nous avons éclairé plus d'un million de maisons dans le monde.
-
Wij verzenden meer dan 50 bestellingen per dag in België.
-
99% van onze klanten is tevreden met hun aankopen. En als je ondersteuning nodig hebt, zijn we er altijd voor je.
-
Heb je hulp nodig? Neem contact met ons op via +3225864516 ou par e-mail of klantenservice.be@creative-cables.com
Beschrijving
De majestueuze en iconische Campana XL lampenkap onderscheidt zich door zijn vorm, tweekleurige basisontwerp en grote formaat. Deze lampenkap wordt volledig met de hand gemaakt in Italië en combineert traditioneel vakmanschap met een moderne en veelzijdige stijl. Met zijn imposante maar elegante aanwezigheid wordt hij de ster van elke ruimte, van de eetkamertafel tot het aanrecht. De lampenkap is gemakkelijk te combineren en is het ideale accessoire voor wie op zoek is naar een karaktervol stuk vol persoonlijkheid.
Elke lampenkap is een uniek, handgemaakt product. Daarom kan de productie tot 10 werkdagen duren.
Productgegevens
De kabel wordt verkocht per lopende meter, meerdere meters worden in één stuk van de bestelde lengte verzonden. De maximale lengte die per rol kan worden besteld is 50 lopende meters.
Als u andere lengtes nodig heeft dan de standaard lengtes, neem dan contact op met onze klantenservice.
Basis | E27 |
---|---|
Materiaal | Keramisch |
Campana XL lampenkap in tweekleurig keramiek - technische specificaties:
Materiaal: geschilderd keramiek
Diameter: 250 mm
Hoogte: 420 mm
Gewicht: 3 kg
Hoogte gekleurde band ca. 40-45 mm
Kleine onvolkomenheden zijn niet te wijten aan een fabricagefout, maar zijn kenmerkend voor het product en getuigen van het speciale vakmanschap.
Lamp en lamphouder zijn NIET inbegrepen.
De kabel wordt verkocht per lopende meter, meerdere meters worden in één stuk van de bestelde lengte verzonden. De maximale lengte die per rol kan worden besteld is 50 lopende meters.
Als u andere lengtes nodig heeft dan de standaard lengtes, neem dan contact op met onze klantenservice.
Basis | E27 |
---|---|
Materiaal | Keramisch |
Hoe lang duurt het om mijn bestelling klaar te maken?
Wij verwerken bestellingen zorgvuldig in ons centrale magazijn in Italië en streven ernaar deze binnen 48 tot 72 uur te verzenden. Voor bestellingen inclusief op maat gemaakte producten uit onze 'Configurator'-sectie, dient u rekening te houden met een iets langere verzendtermijn.
- Naam :
- Omschrijving
Klik hier om meer details te krijgen